מוזיקה


חיפוש :

Bebe Rexha - I Got You (הקרנת בכורה)

ביבי רקסה - רוב הסיכויים שלא שמעתם את השם הזה, אבל לבטח שמעתם חומרים שהגיעו דרך כישרון הכתיבה וההפקה של היפהפיה הניו יורקרית. הפנים שלה מוכרות לכם דרך שיתופי פעולה שכיכבו במצעדי הפופ-דאנס והיא הנחתה את טקס פרסי MTV האירופאי שהתקיים בנובמבר האחרון, בו היא הופיעה את הסינגל המדובר. באמצע חודש הבא יפרוש כנפיים אלבום הבכורה שלה תחת השם ׳All Your Fault: Pt I׳, משמע התיכנון הוא להגיש לנו שני חלקים או יותר מתוך אותו פרויקט אלבום בכורה.

אתם בטח שואלים ׳איך ביבי זכתה להנחות טקס בסדר גודל כזה ולמה היא נראית כל כך משופשפת בכל אספקט?׳, אז מאחורי המותג ביבי רקסה עומדים להיטי ענק ׳The Monster׳  שמזוהה עם אמינם וריהאנה, 'Hey Mama' שמזוהה עם דיוויד גואטה וניקי מינאז׳. המפלצת של אמינם הייתה שייכת ומיועדת לאלבום של רקסה, שנכתב בידיה, בהמשך הוא עשה את דרכו לאמינם שכתב את קטעי הראפ ונשאר עם הפיזמון של רקסה. למרות שהוחתמה כבר בשנת 2013 בחברת התקליטים ׳וורנר ברוס׳, לקח לה זמן לחשוף את עצמה כראוי כאמן סולו ונתקלה במעצור בתוך אקדח הלהיטים שלה - אוסף הEP ששיחררה ב-2015 נכשל. ככל הנראה, מנסיבות הכישלון היא חלקה עוד שיר מוצלח 'Me, Myself & I' שכתבה והיה מיועד לאלבום הבכורה שלה. הפעם, רקסה הייתה אסטרטגית ובחרה בראפר פחות מוכר לתעשייה בשם G-Easy, יחד הם טיפסו במצעד הבילבורד עד למקום ה-7. רקסה הייתה מרוצה.ההרגשה הייתה שהמעצור השתחרר והתוכנית לשחרר את אלבום הבכורה במהלך שנת 2016 נכנסה לתוקף. ניקי מינאז׳ גויסה לתת דחיפה לסינגל הבכורה 'No Broken Hearts' שליווה אותו קליפ שמח וצבעוני. רקסה קידמה את הסינגל עם ביצועים בתוכניות בידור אבל הפידבקים במצעדים לא נתנו אותות חיוביים ומהר מאוד השקת האלבום נדחתה לשנה הבאה בתוספת אסטרטגיה מחודשת - שיתוף פעולה עם הדיג׳יי המצליח ביותר לשנת 2016, מרטין גריקס. הסינגל שלהם 'In the Name of Love' הפך להיות אחד מלהיטי הקיץ שעבר הבולטים ביותר והחזיר פרויקט האלבום לתלם.

אלבום הבכורה צפוי להשתחרר ב-17 לפברואר הקרוב, והסינגל 'I Got You' מוביל אותו בימים אלו יחד עם קליפ סקסי ומרהיב בו היא מציגה את כל קימורי גופה על חול חם בנוף מדברי. קשה שלא להתחבר לפופ-דאנס שיצקו אותו בשלמותו אל תוך תבנית מדויקת - טקסט שטחי (״יש לי אותך  \ אני אמות בשבילך \ תביא לי הכל״) מלא במשחקי מילים וחרוזים, קצב מאוזן לאורך כל השיר ואינסטרמונטל אתני שמלווה את פתיח השיר ואת הרגעים הנכונים. זה בדיוק מה שרקסה הייתה צריכה כדי לא להיכשל שוב כי היא צועדת כרגע במקום ה-53 בבילבורד האמריקאי. אתמול היא העלתה גירסה אקוסטית לשיר. כי כיף שיש אותה בסביבה שלנו.


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט