מוזיקה


חיפוש :

Tess - Love Gun (הקרנת בכורה)

נא להכיר - בחורה חדשה בשכונה תחת השם טס והיא לא מסנוורת אף אחת עם לוק עמוס באיפור או אחד מהטרנדים האחרונים. היא לא מגיעה מאמריקה, גם לא מבריטניה, היא מגיעה מצרפת ושרה באנגלית שזה פלוס אחד גדול. עובדה שהופכת אותה כבר למעניינת ומציגה אותה כאמיצה לנסות להשתחל למגרש של הגדולים.

אין לה את מראה הצרפתיה הטיפוסית והיא יותר כהה ומצוידת בחיוך כובש, מלאה באנרגיות וכישרון עצום - היא כותבת ומלחינה את החומרים שלה. יש לה וייב של פופ מסתורי עם ג׳אם מיוחד שמזכיר צלילים של לורד ושילוב הקולות של ריהאנה ואריאנה גראנדה. קול מיוחד מאוד שמחלחל עמוק ממש כמו הטקסט המלטף שלה (״אתה יותר שורף מהשמש \ הבושם שלך כמו רעל \ אני מכורה, ואני צריכה אקדח אהבה״) וההתפתחות הלא צפויה של השיר מעידה על כישורים לא חד פעמיים ועניין רב לשמוע עוד ממנה, היא יודעת לבטא כל רגש שיש במילים (״הדם שלי זורם כל כך מהר בעורקים \ אני מרגישה את הלב שלי דופק, דופק, מתפוצץ \ אני יוצאת, יוצאת מדעתי״) וההפקה ברקע פשוט עושה לה טוב.

 

אנחנו שמחים שהיא לא יושבת בחיבוק ידיים ומקדמת את עצמה כראוי עם אוסף EP מרובע שראה אור החודש, לצד ביצועי לייב בערוצי התקשורת של צרפת שמחבקים אותה באהבה, וגם הצליחה להשתחל אל תוך פלייליסט לייב של פסטיבל מפוצץ בשמות גדולים שמתקיים בפריז. אנחנו בטוח נשמע עליה עם חומרים חדשים לקראת אלבום בכורה.


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט