מוזיקה


חיפוש :

The Weeknd featuring Daft Punk - I Feel It Coming (סינגל)

שנת 2016 תיזכר לבטח שנת מיצוב הקריירה של היוצר דה וויקנד, אגדת הפופ-ארנ׳בי בהתהוות בתוך העידן שלנו. הלהיט החדש שלו הוא מרשמלו של דיסקו רומנטי שעליו מנצחים מלמעלה דאפט פאנק. עוד פנינה מתוך אלבום הסטודיו שלו תחת השם Starboy, שלישי במספר. האלבום לגמרי תואם את ההגדרה המדויקת שלו כרגע - סטארבוי. צריך להיזהר במילים והגדרות שמשתמשים באייקון מייקל ג׳קסון, אבל אם יש יוצר שיכול לספק לנו קלאסיקות פופ-ארנ׳בי ולהשתמש בצלילים מודרניים שיתאימו לרוח התקופה אז דה וויקנד מתקרב מאוד למעמד הזה. האלבום שלו יחמם את הלב למעריצים היתומים של ג׳קסון, והם ימצאו עצמם אפילו מתפעלים מהדימיון בווקאל והניואנסים הקטנים בטקסטים שלו.

למקרה שלא שמעתם את האלבום תוכלו להתרשם מוידאו פרומו (למטה) המורכב משירים שלא שוחררו למעט השניים האחרונים שמככבים כרגע כסינגלים - 'Party Monster' והסינגל המדובר שלנו 'I Feel It Coming'. הוידאו משלב הרבה מהקונספט האירוטי של האלבום - מסיבות, מכוניות יוקרה, אלכוהול ואיך לא? בחורות. כל זה בתוך הצבעים שחור, אדום וכחול-סגול. אי אפשר להתעלם מהכישרון הממיס של דה וויקנד, הוא עושה חשק לשמוע את האלבום כולו.


וידאו פרומו של האלבום Starboy הכולל 

אי אפשר שלא להזכיר את מלך הפופ שמדובר בבלדת הדיסקו המבריקה הזו, המעריצים בינינו ירגישו צביטה קטנה בלב בפתיח והיא תהיה חזקה יותר כשהפיזמון יתנגן. הוא אפילו משתמש ב-woah וה-Nah nah nah המזוהים עם ג׳קסון, אנחנו נשב בצד ונהיה חייבים להתיר לו לעשות זאת כי זה נשמע פשוט מעולה. הרומנטיקה בשיר פשוט נוזלת החוצה מהרמקולים והמאוהבים שבינינו יחייכו מהר מאוד מהטקסטים הנוגעים ("רק נגיעה פשוטה אחת \ וזה יכול לשחרר אותך לחופשי")  שבתוך הקרדיט נמצא גם הכוכב המוכשר שלנו - דה וויקנד בכבודו ובעצמו. למרות שהפיזמון מורכב ממשפט אחד שחוזר על עצמו בהתאם ללחן, זה סוחף כבר בניגון השני של הפיזמון. קשה למצוא מינוסים בשיר הזה וקל מאוד להיכנע להגדרה מושלם. 


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט