חדשות


חיפוש :

כבר לא מסתתרים: דה וויקנד וסלינה גומז יחד. אז איך זה התחיל?

דה וויקנד וסלינה גומז נתנו לכל מדורי הרכילויות את הדבר הגדול הבא כשנצפו מתנשקים מחוץ למסעדה Giorgio Baldi שבלוס אנג׳לס בתחילת השנה החדשה. רק חודשיים לפני , דה וויקנד ובלה חדיד נפרדו. הזוג אמנם בחיתולים אבל הם כבר לא מחפשים לשמור את זה בסוד. 

כל העובדות כבר לפנינו - הם עוקבים הדדית רשמית בחשבונות הפעילים שלהם באינסטגרם, נהנים יחד בחופשה רומנטית באיטליה ואחרי ארוחה רומנטית בה הם לא יכלו להוריד את הידיים אחד מהשנייה אין מה להוסיף.  הזוג סך הכל בערך כחודש יחד אבל הם לא מפסיקים להיצמד ולטייל יחד.


I did not expect that , lool. But i think, that she is happy #selenagomez #selenatheweeknd

A photo posted by JustinBieber 🔥 (@bizzleeaf) on


בטוח לא כל כך נעים לבלה חדיד, אחותה של הדוגמנית האגדית ג׳יג׳י חדיד, שהסירה את סלינה גומז מרשימת הנעקבים שלה באינסטגרם מיד עם פרוץ הידיעה אודות בת הזוג החדשה של האקס. ועכשיו נעבור לצירוף מקרים משעשע, הסינגל החדש והמעולה של דה וויקנד 'Party Monster' מציין את סלינה בטקסט (״ אנג׳לינה , שפתיים כמו של אנג׳לינה \ כמו סלינה , תחת מעוצב כמו של סלינה ״). מממ. אם זה לא מספיק, אז בטוח סלינה שמעה את השיר כי היא נצפתה מאזינה לו באייפון, בניגוד לאקס שלה ג׳סטין ביבר שלא בדיוק מסמפט את הבחור החדש.השניים עדיין לא מפרסמים בפומבי תמונות שלהם, כי זו הסיבה היחידה שאפשר להסיק ממחיקת וידאו שסלינה העלתה לחשבון האינסטגרם שלה במהלך נופש בונציה. בוידאו השחור-לבן מצולם דה וויקנד נהנה בשיט זוגי איתה. איזה כיף לראות את שניהם יחד, בעיקר את סלינה שהחלימה סופית מהדיכאון ששררה בו וגרמה לכולנו להזיל דמעה במהלך נאום זכייה מרגש לפני מספר חודשים. מהממים.


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט