חדשות


חיפוש :

לינדזי לוהן התאסלמה? הסיפור המלא

הכוכב הנשי הג׳ינג׳י של הוליווד שוב עושה את נפילתו אל תהום הצהובונים. לינדזי לוהן נמצאת על הגריל של אמריקה מתחילת השנה החדשה בזמן שכל הכותרות סביב השם שלה נוגעות לאיסלאם בעוד היא מנהלת את חייה בלונדון. לאחרונה שמה עלה בתיעוד תקרית אלימה עם ארוסה לשעבר, התראיינה באנגלית עם מבטא אמריקאי מוזר כאילו השפה זרה לה ועכשיו היא מחקה את כל תוכן חשבון האינסטגרם שלה והשביתה אותו עם כותרת ׳סלאם עליקום׳. מי יכול על הילדה הרעה הזאת?

הכתובת אמנם הייתה על הקיר, אבל לא תיארנו לעצמנו שזה יגיע למימדים כאלה. לינדזי לוהן תוקפת אותנו בשערוריה חדשה והכותרות לא מפסיקות להופיע בכל מקום, בעיקר ברשת האינטרנט - שם הכל התחיל בעצם. בתחילת החודש, לוהן מחקה את כל הפוסטים והתוכן בחשבון האינסטגרם האהוד שלה, והדובר שלה הסביר שהסיבה לכך היא ׳תקופה של התחדשות׳. הוא צריך להבין שאנחנו לא טיפשים, כי לא מדובר בכוכב ריאליטי מזדמן - מדובר בכוכב הנופל של הוליווד. הנציג מטעמה עוד טוען כי ׳היא נמצאת בתקופה של שינויים חיוביים בחייה׳, הוא מספר לUS Weekly.


לוהן מתראיינת ומדברת במבטא אמריקאי לא אופייני לה בכניסה לפתיחת מועדון.


עוד בתחילת החודש, לוהן פירסמה בחשבון האינסטגרם שלה שיר קצר בו היא מתארת כי הייתה רוצה לתקן את אידיאלוגיית דאעש (מפורסם בתחתית) אבל הטקסט נראה בעיקר ביזארי ולא ברור. אין ספק שהכוונה מגיעה ממקום חיובי, לינדזי היא לא אדם רע, היא רוצה לתקן את העולם ושנחיה כמו בחלומות שלנו - עולם מלא בחיוכים, נטול טרור. בכנות? זה נשמע רע ממנה, זה כתוב רע ממנה וזה מגיע בזמן שהיא מתוקשרת בהיבטים שליליים - היא סיימה מערכת יחסים לעיני המצלמות בצורה אלימה עם איש עסקים רוסי ונצפתה עם מבטא מוזר שהעסיק את המעריצים והרשת (בסירטון למעלה). בהמשך, היא הסבירה לDaily Mail שהיא לומדת כרגע שפה חדשה והמבטא הוא למעשה תופעת לוואי. בין כל הבלאגן, היא קינחה במידע חדש שלא יפתיע אותנו - היא התחילה ללמוד ערבית. אגב, תחת הלשונית Bio באינסטגרם המושבת שלה היא כתבה ׳סלאם עליקום׳. תודה לינדזי, XOXO.


צילום מסך של פוסט השיר באינסטגרם של לוהן

אם ננתח את מערכת היחסים של לוהן עם הדת המוסלמית אז נראה כי זו לא הייתה הפעם הראשונה שהיא מביעה עניין באיסלאם - העוקבים הקבועים שלה באינסטגרם יספרו שהיא העלתה בשנים האחרונות לא פעם אחת תמונות עם גברים ערבים, היא נצפתה בניו יורק אוחזת בידיה את ספר הקוראן וגם העלתה באוקטובר האחרון תמונות שלה לאינסטגרם לובשת חג׳אב (כיסוי ראש לנשים דתיות מוסלמיות) בעת שביקרה ניצולה סורית. על כל זה היא ישבה לדבר עם מראיינת מהערוץ התורכי  Habertürk TV והתייחסה ליחס הקר שקיבלה במולדתה אמריקה עקב התעניינות בדת האיסלאמית ועל היחס החם שקיבלה בלונדון. היא הוסיפה באותו הקשר שיש לה חיבור עם האורח חיים המנוכר והאפטי שלהם בכל הנוגע לתקשורת צהובה.


ריאיון בערוץ התורכי Haberturk עם לוהן

כרגיל, גם הפעם המשפחה של לוהן נכנסת לתמונה ומספקת צדדים אחרים בסיפור. דינה לוהן, אם המשפחה, טוענת שבתה לא המירה את דתה וסך הכל נמצאת בהפסקה מהמדיה החברתית . אמנם זה נשמע לנו אמין לאור העובדה שזה מתחבר עם מילותיה של לוהן בריאיון לערוץ התורכי, אבל אם כך, למה לוהן ממשיכה בחיי הזוהר וצולמה בידי פפראצי ומתועדת בצילומים לפרויקט כלשהו באיטליה? ולמה עדיין חשוב לה לסמן  וי ברשימת הנוכחות של מסיבות יחסי ציבור בעולם האופנה? לא ברור.

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט