מוזיקה


חיפוש :

Lana Del Rey - Love (הקרנת בכורה)

הכל קרה מהר עם הקאמבק של לנה דל ריי - פוסטרים ללא התראה מוקדמת, שיחרור אודיו של הסינגל ועכשיו הקליפ סטייל וינטז׳ הטיפוסי לה. כאמור, לנה דל ריי פתחה בקמפיין של פוסטרים ברחבי לוס אנג׳לס עם הטייטל של הסינגל החדש 'Love' וחוזרת אלינו שוב בבלדה כל כך טיפוסית לה שגורמת לנו להתאהב בה מחדש. עדיין אין פרטים אם מדובר בסינגל בודד או אלבום חדש בדרך.

העולם התפלל לימי השיא של לנה דל ריי באלבום הבכורה ותפילות אמיתיות בדרך כלל מתגשמות. נערת הרטרו העצובה חזרה רומנטית מתמיד, עם כנפיים והימנון האהבה שלה הגיע עד לירח, כפי שמציגה לראווה בקליפ. קרוב לוודאי שלא תצליחו להישאר אדישים בהאזנה הראשונה לרצועה המכשפת ואפופת המסתורין. הקהל הותיק של לנה יזהה כאן בזריזות את הנשימות הטיפוסיות של לנה, כאילו לוקחות אותנו לבלדות הישנות והממכרות שלה. הקליפ יושב בשלמותו על הרצועה ולרגע תרגישו מהופנטים בתוך חלום מההתפתחות שלו, שמסתיימת בכוכב לכת אחר. יוצרי הקליפ בטוח כיוונו לתחושה הזו.

 

ומה בקשר לקריירה שלה? האלבום האחרון שלה לא צלח את הציפיות שתלו בו לנה וחברת התקליטים, ולכן כבר בשנה שעברה היא סיפרה בריאיונות שהתחילה להקליט כבר חומרים לאלבום הבא והחמישי. במהלך השנה שעברה, התעסקה בעיקר בקידום האלבום הכושל והספיקה להתארח באלבום המופתי של דה וויקנד Starboy בשתי רצועות נטולות קרדיט. למרות שאין עדיין טייטל או אישור מצידה לאלבום החדש, היא ציינה שאת החומרים הבאים היא תכוון למקומות יותר קצביים ופחות חלומיים, אם תרצו את התיאור שלה - מוזיקה ניו יורקית. אנחנו מבינים על פי צלילי השיר החדש שהיא מכוונת יותר אל המיינסטרים ואנחנו אוהבים את זה.


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט