מוזיקה


חיפוש :

Lana Del Rey featuring The Weeknd - Lust For Life (סינגל)

וואו. זה הגיע משום מקום - לנה דל ריי אמנם חברה בעבר לנסיך הארנ׳בי האהוב שלנו דה וויקנד, היא אפילו מככבת באלבום האחרון שלו, אבל לא ידענו שהם הקליטו יחד רצועה חלומית סופר רומנטית שמטיילת בעולם מעופף-מסתורי של נסיכת הפופ האפל. לנה הספיקה לציין במהלך ריאיון שערכה בעבר כי הרצועה הראשונה שהקליטה לאלבום היא שיר הנושא, בעזרתו של הכותב-יוצר הדגול מקס מרטין. במובנים מסוימים, השילוב בין לנה לדה וויקנד הם ניגודים מושלמים. היא המאהבת הנכספת והפרטנרית המתבקשת לרומן טרגי, הוא מצידו התגלמות צללי הגברים שהיא רודפת - ילד רע, סטלן, שבור ולא פנוי רגשית. עוד פנינה מתוך אלבום צפוי שיראה אור ביולי הקרוב.

דה וויקנד אפילו הודה רשמית בריאיון אחרון למגזין Pitchfork ש׳הוא הגבר׳ בשירים של לנה, ו׳היא הבחורה׳ בשירים שלו. למעשה, ׳תשוקה לחיים׳ זה הוא שיתוף הפעולה השלישי של הצמד. הוא נשמע לא פחות טוב מהקודמים, אם לא הטוב ביותר. המלודיה של השניים נשמעת כמו ליטופים רומנטיים. יש קסם מיוחד לכל אחד, והוא מוגדל כשהם שרים יחד. כאילו מתעצם. קשה שלא להרגיש אווירה של פרסומת קלאסית לבושם, אבל תשוקה היא משהו בלתי נפרד מהשיר וההפקה ותשוקה היא משהו מתבקש בפרסומות בשמים - הלחישות, אווירה נועזת וסקסית עם טקסט מנצח (״ברגעים חטופים כאלו \ העולם שלי״). 
כבר בשמיעה ראשונה אפשר להתמכר לקולות המפנקים שלהם ולרחף איתם כבר בפיזמון. עכשיו לנה דל ריי הפכה להיות האמן המעניין והמסקרן ביותר שמחביאה אלבום חדש מעבר לפינה.

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט