מוזיקה


חיפוש :

Major Lazer featuring PARTYNEXTDOOR & Nicki Minaj - Run Up (הקרנת בכורה)

באיחור קלאסי כיאה למייג׳ור לייזר הם משחררים בשקט את הקליפ לקטע החדש מבית מכונת הלהיטים האמריקאית והמשומנת מייג׳ור לייזר - שלישיית דיג׳ייז-יוצרים שעשו חותמת גדולה בהיסטוריית הדאנס עם שלל להיטי מסיבות כמו 'Lean On' ו-'Cold Water'. אז אחרי שביקרו כאן בארץ בספטמבר האחרון, הם חוברים לניקי מינאז׳ ונותנים בראש שוב עם סינגל חדש שלישי מתוך אלבום חדש שיגיע בקרוב. לנו רק נותר להנות מסצינות חדשות ומסיבה פרועה ומדליקה בה מככבים החברים לשיתוף פעולה הלוהט הזה.

אם נחזור אחורה בזמן שנתיים אחורה, לזמן בו הייתה הפריצה הרצינית שלהם מעולם המסיבות אל תוך המיינסטרים עם הסינגל 'Lean On', לא באמת הרגשנו אותם עד שהגיע שחקן החיזוק ג׳סטין ביבר ודחף יחד איתם את הסינגל 'Cold Water', הלהיט כובש המצעדים שנשאר אפילו רלוונטי גם עכשיו בתחנות הרדיו. למעשה, הסינגל בישר על אלבום סטודיו רביעי וחדש בדרך.



אז איך שומרים על הבאזז הנכון לקראת האלבום? מצמידים שחקן חיזוק בסדר גודל לא פחות מג׳סטין ביבר, הם בחרו בראפרית הפרובוקטיבית האהובה עלינו ביותר - ניקי מינאז׳. ההפקה קלילה כמעט על אותו משקל של המים הקרים עם ביבר, אם כי יותר שמחה ומשעשעת בגלל הסיפור הרומנטי בו מתואר גבר שהפך שפוט לבת זוגתו - אותה מגלמת ניקי. אחלה שיר, אחלה הפקה.

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט