מוזיקה


חיפוש :

Clean Bandit featuring Demi Lovate - Solo (סינגל)

אתם מוכנים להכניס לפלייליסט להיט חוצה גבולות סטייל ׳רוקאביי׳? כי הרכב האלקטרו המוכשר מבריטניה, קלין בנדיט, כבר מוכנים לסינגל השישי מתוך אלבום שעתיד להיות אלבום הסטודיו השני. הסינגל החדש, מגיע לאחר הלהיט הרומנטי עם ג׳וליה מייקלס ׳I Miss You' ומכניס אותנו לתוך גרוב פופ-אלקטרו מרקיד, בו מככבת האחת והיחידה - דמי לובאטו. היא עושה עבודה נהדרת ומגייסת אליה להיט נוסף לשרשרת, מעין שילוב של ׳רוקאביי׳ עם הלהיט של זד ואלקסיה ׳Stay׳. התמכרנו.

קצת קשה להתעלם מהדרך של קלין בנדיט לשחרר כל כך הרבה סינגלים בלי לאגד את כולם תחת אלבום אחד וחדש, ככה נוהגים רוב האמנים בעולם. בדרך כלל, דחיית שיחרור אלבום נובעת מתוצאות לא מספקות במדדי ההשמעות והצלחה במכירות, אם כי גם חשיפה היא שיקול נוסף. כל אחד מהגורמים לא נוטה להיות שלילי במקרה של קלין בנדיט, הסינגלים הופכים בזריזות לשירי מועדונים או מתנגנים ללא הפסקה בתחנות הרדיו. ההערכה היא, ששלישיית חברי ההרכב - האחים פטרסון וגרייס צ׳אטו, לא ממהרים לשום מקום ומייצרים מוזיקה בקצב איטי. נותר רק להעריך את החבר׳ה הבריטים בבחירת הלהיטים בפינצטה.

יותר מזה, הפעם הבחירה בדמי לובאטו לשיתוף הפעולה היא בחירה מבריקה לדוגמה. דמי לובאטו היא רווקה בעייתית ויכולה להזדהות בקלות עם הטקסט שקיבלה (״לעולם לא התכוונתי לעזוב אותך כואב \ לעולם התכוונתי לעשות הדבר הנורא מכל \ לא לך״) ושרה לנו את השיר הסוליסטי באמינות מוחלטת, היא אלופה כשצריך אמוציות, בעיקר אמוציות כואבות. נראה שאנחנו צורכים את דמי בכמויות לאחרונה, היא משתפת פעולה סדרתית כמו בדואט קאמבק של כריסטינה אגילרה עם השיר 'Fall In Line', שהשתחרר גם בימים אלו. שוב אנחנו מקבלים מההרכב הבריטי להיט עם ניגודים מוחלטים, כמו ׳רוקאביי׳ המדובר. יש כאן מקצבים מרקידים ואווירה כייפית עם טקסט עצוב ואמוציונלי (״ אני רוצה להת... אבל אני שבורת לב \ בוכה אבל אני אוהבת לחגוג \ לגעת אבל אין לי אף אחד \ אז אני עושה את זה סולו ״). השיר בעל פוטנציאל להפוך לאחד משירי השנה ולהיט בלתי נשכח.                                         

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט