מוזיקה


חיפוש :

Christina Aguilera featuring Demi Lovato - Fall In Line (סינגל פרומו)

עכשיו אפשר לומר שכריסטינה אגילרה השלימה את הקאמבק המיוחל והארוך שלה מזה שש שנים, היא שיחררה קלף מנצח מתוך פלייליסט אלבום הקאמבק שקיבל את השם ׳Liberation׳. הג׳וקר של האלבום הוא שיתוף פעולה עם נסיכת הדור החדש, דמי לובאטו. לא יהיה מפתיע לזהות מעריצים פוטנציאליים לשני מחנות מעריצי הדיוות פופ. דואט כזה הוא כותרת בפני עצמה לתעשיית הפופ והציפיות אכן גבוהות - השתיים עשו עבודה נהדרת ויצרו הימנון פמיניסטי אישי ועוצמתי, וכן, הן צועקות בו הרבה. 

אלבום הקאמבק של הדיווה הבלונדינית, כריסטינה אגילרה, עתיד להשתחרר ב-15 ליוני הקרוב. השקת האלבום תלווה בסיבוב הופעות בערים עמוסות ונבחרות ברחבי ארה״ב, אותו יחמם הראפר ביג שון. זו הרצועה השלישית שמשתחררת החוצה לפני שיחרור האלבום, זו גם הרצועה שחותמת לגמרי את האווירה הססגונית והמלנכולית ששררה בחדות בפרויקט האלבום ׳Stripped׳. אקסטינה כבר הספיקה ליחצן בכל הזדמנות את הקונספט המשוחרר, הטבעי והאנושי שיבלוט באלבום. היא מדברת על אהבה עצמית פשוטה וטבעית, שלמות והגשמה עצמית, מעין שיחרור והקלה לנפש. הכרה ביתרונות, בחסרונות והתמודדות עם טעויות מהעבר. אגילרה שוב לוקחת אותנו למסע עם הקול הפנימי, בו היא כל כך אוהבת לגעת ולהכיר (״יש לי אש בורידים \ לא נוצרתי בכדי ליפול בשורה״).

דמי לובאטו היא השותפה שלה למסע הנפשי בו הן מתעקשות לעמוד על שלהן כנשים צעירות ולא ליפול לשבלונה ידועה מראש של מוסכמויות שוביניסטיות בחברה. הימנון די דרמטי יש לציין, מתפתח לחגיגת צעקות ריגשיות, מערבולת אמוציונאלית שמוציאה משתי הבנות רגעי שיא ווקאליים. הן לבטח עמדו בציפיות המעריצים והמתח באוויר עם סיום של שמיעה ראשונה רק מעיד על חיבוק גדול מהמבקרים. באותה הזדמנות, אפשר לספר על חדשות מרעישות נוספות שהגיעו עם שיחרור הסינגל - שתי הדיוות יופיעו עם השיר בטקס פרסי הבילבורד השנתי שיתקיים ביום ראשון הקרוב, ה-20 למאי. אי אפשר לומר שכריסטינה לא משקיעה ביחסי ציבור הפעם.

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט