חדשות


חיפוש :

בואו נשמע: סלינה גומז עושה לנו טיזינג עם חומרים חדשים

איך אפשר שלא להצטרף לטרנד הפרסומים באינסטגרם. סלינה גומז אולי אמרה שהיא לוקחת מאיתנו הפסקה, אבל היא לא בדיוק מסתתרת מאור הזרקורים (ולצידה הצמוד, דה וויקנד) ובטח שלא רוצה לאכזב את המעריצים - אותם שיתפה בסרטוני Stories ברשת החברתית אינסטגרם. בואו נשמע מה מסתתר בסרטונים ומהן השמועות. 

אז התמונה האחרונה שהעלתה גומז לא נראית תמונה בעל מסר סמוי, כביכול. אבל למעשה, בתמונה מתוייג הדיג׳יי-יוצר Kygo אותו אנחנו מכירים דרך קלאסיקת הדאנס ' Firestone ' ומרמזת לנו בעצם שיש ריח של שיתוף פעולה, אין סיבה אחרת לפרגן לו סתם ככה בתיוג. אפרופו Kygo מחלחל אל תוך תעשיית המיינסטרים עם קרדיט בפסקול הצפוי לסרט ׳50 גוונים של אפור׳ והספיק להפיק לצמוד של סלינה, דה וויקנד, קלאב מיקס רשמי מעולה ללהיט 'Starboy' מה שמעיד על סיכוי גבוה מאוד שהם נפגשו לאחרונה. 


חוץ מהתמונה המתוקשרת והסמויה, סלינה פירסמה סרטוני וידאו כ-Stories בשחור-לבן בהם ניתן לראות את סלינה וברקע נשמע שיר חדש או דמו חדש. זה בהחלט יכול לספק את המעריצים, אבל לא אותנו. קרוב לוודאי שזה גם לא החומר שיצר עמה Kygo כי הציפיות ממנו הם למשהו פחות פופי וקליל ויותר לכיוון הדאנס עם גבול מטושטש לפופ. ולהלן הסרטונים -

סרטון 1


סרטון 2


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט