חדשות


חיפוש :

בריטני ספירס וגאנס אנד רוזס גורפים מיליונים בהופעות!

אגדת הפופ ממשיכה למלא אולמות ענק עם סיבוב ההופעות הפופולארי שלה בוגאס מאז 2014 וגאנס אנד רוזס מטיילים מסביב לעולם וכבר הופיעו מול למעלה מ-1.8 מיליון איש, והמספרים ממשיכים לעלות. ביולי הקרוב הם יגיעו לארץ ויופיעו בתל אביב. מספרים עצומים וראויים שלבטח מחממים את הלב של האייקונים האהובים עלינו.

אמנם הקריירה של בריטני ספירס לא מצליחה להמריא אז ששמענו אותה שחייבים לעבוד קשה בשביל החיים הטובים עם 'Work'  אבל היא אל תדאגו לחשבון הבנק שלה, גברת ספירס והמופע שלה Britney: Piece of Me מכניסים קופות יפות. למופע שלה יש עוד כמה חודשים טובים לרוץ אבל מאז שהרימה את המופע הראשון לפני שלוש שנים הוא כבר גרף מכירות של למעלה מ-100 מיליון דולר במסגרת 197 הופעות שהתקיימו. המופע הוארך בסוף שנת 2015 לאור ההצלחה האדירה שחולל, ובפברואר בשנה שעברה עבר שינוי וכולל חומרים חדשים מהאלבום האחרון והממוצע (בלשון המעטה) שלה Glory. המופע האחרון יתקיים ב-20 למאי השנה.


Best #SlumberParty yet 💜 thanks for joining me at #PieceOfMe last night @tinashenow!!!

A photo posted by Britney Spears (@britneyspears) on

בריטני ספירס וטינאשה בהופעה לסינגל 'Slumber Party' מתוך הגירסה העדכנית למופע Britney: Piece of Me בוגאס

ומה עם גאנס אנד רוזס? סיבוב ההופעות העולמי שלהם ממשיך לייצר כותרות תחת הרווחים העצומים שלהם שעומדים כרגע על 192 מיליון דולר. אקסל רוז וחבריו יגיעו להופיע אצלנו בתל אביב בחודש יולי הקרוב, לא לפני שאירוסמית׳ גם אישרו שיפתחו אצלנו סיבוב ההופעות האירופאי שלהם ב-17 למאי. קיץ כייפי 


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט