חדשות


חיפוש :

Lady Gaga @ Live Superbowl 51 Halftime Show (ליידי גאגא הופעה בסופרבול 2017)

שמענו הרבה אודות ההופעה המתוקשרת של ליידי גאגא במחצית משחקי הפוטבול של אמריקה, רגעי השיא של עונת הסופרבול. רק השמות הגדולים בתעשיית המוזיקה זוכים להופיע מול מיליוני הצופים האמריקנים שהופכים את ה׳בקושי 15 דקות׳ להופעה מרהיבה אחת, ברוב המקרים. בשנים האחרונות ראינו מדונה, ביונסה, קייטי פרי, ברונו מארס וקולדפליי עולים על הבמה לשעשע אותנו בזמן הפסקת המחצית. איך ליידי גאגא עמדה ביחס אליהם? יפה מאוד.

כמצופה מגאגא, היא חייבת להתחיל חזק ולסיים חזק. עם חליפת נוצצת ואקססוריז בידיים היוקרתיות של דונטלה ורסאצ׳ה, היא גרמה לקהל להתחבב עליה עם קלאסיקה ידועה לאמריקאים בשם God Bless America ומשם קפצה מגג האצטדיון אל תוך הבמה ופצחה במחרוזת להיטי ענק שכללה את Poker Face והתמזגה אל תוך רגע השיא בהופעה - Born This Way שגרמה לקהל להשתגע. אגב, הבוקר היא צייצה שהיא תצא לסיבוב הופעות עולמי בקרוב.

   

משם היא המשיכה ל-Telephone (בלי ביונסה כמובן) ועברה ל-Just Dance, לאחר מכן היא נחה ושילבה חומר חדש עם Million Reasons שנראה פשוט מהמם מלמעלה וסיימה עם Bad Romance כמובן. הרבה אנרגיות היו שם על הבמה, ביחס לכל ההפקה המורכבת היא עמדה במשימה ונתנה ביצוע מרשים. התגעגענו אלייך גאגא!


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט