חדשות


חיפוש :

כריסטינה אגילרה מקליטה חומרים חדשים?

כריסטינה אגילרה מסיימת נגיעות אחרונות? ככה היא מבשרת לנו ברשתות החברתיות. אחרי שתיקה של קרוב לחמש שנים נקבל ממנה חומר חדש? לפי איך שזה נראה - כנראה שכן, כי אם לא, אין סיבה לסטטוס והתמונה הבאים שפירסמה בדפים הפעילים שלה במדיה החברתית. המעריצים הצמאים בשגעת.

חובבי הילדה המלוכלכת של תחילת המילניום לא באמת ידעו חומר חדש ומעניין מאז אלבום הסטודיו האחרון של הדיווה הבלונדינית Lotus בשנת 2012, האלבום הפך להיות אלבום הכישלון של אגילרה עם מכירות נמוכות שגרמו לה להפסיק לשחרר החוצה סינגלים נוספים מלבד שניים. במשך השנים, היא שיתפה פעולה עם אמנים מזדמנים כמו פיטבול ב'Feel This Moment' ושיתוף הפעולה עם ההרכב A Great Big World שהניב לה פרס גראמי נוסף עבור הסינגל 'Say Something' בקטגוריית 'שיתוף הפעולה הטוב ביותר' לשנת 2015. בסוף השנה שעברה היא ביטלה את השתתפותה באירוע מחווה לכבוד פרינס המנוח בטענה שהרופא שלה המליץ לה לא להפעיל לחץ ומתח על מיתרי הקול כרגע. לא נעים.


Finishing touches to my heart ❤️ 🎼

A photo posted by Christina Aguilera (@xtina) on


אז מה היא זוממת לנו ברמז העבה המדובר? אין הרבה פרטים מאחורי הפרויקט המסתורי הזה שנמשך קרוב לשלוש שנים, בהן הספיקה לציין שהיא עובדת עם פארל וויליאמס ודיברה גם על אלבום נוסף בשפה הלטינית. בנוסף, היא לא מפספסת להזכיר שהקשר בינה לבין כותבת ההימנון 'Beautiful' לינדה פרי, נשאר יציב והן ימשיכו לעבוד יחד.

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט