חדשות


חיפוש :
עדכונים

Grammy Awards 2017 (טקס פרסי הגראמי 2017: הזוכים, המופיעים והסיפורים)

13/2/2017
לא משנה אם מדובר בניצחונות מפתיעים כמו סולאנג׳ נואלס, פלייליסט הופעות מהסוג המשובח ביותר כמו הפתיח של אדל,  או אולי תלבושות מטורפות כמו הזהב של סי-לו גרין. טקס פרסי הגראמי תמיד עולה בכותרות מדי שנה ואף פעם אי אפשר לנחש מי יגנוב את ההצגה כי ועדת האקדמיה למוזיקה בסופו של דבר מחליטה, ולא רק ההצלחה והמכירות. בואו נעבור על הדברים העיקריים שקרו בזמן שישנו.

על השטיח האדום גנב את ההצגה זמר-יוצר הארנ׳בי סול סי-לו גרין שהפתיע בחליפת זהב מוגזמת וצעקנית מלווה במסיכה ואיפור כבד בצבע זהב תואם. לרגע היה קשה לזהות במי מדובר ונראה כי נדחף אל השטיח כוכב קומיקס בידי הפקת הטקס. בנוסף אליו, אי אפשר היה להתחמק מליידי גאגא והמחשוף, ג׳ניפר לופז בצבע לבנדר מהפנט, ריהאנה והחצאית השחורה והענקית, סלין דיון ואדל הגיעו בירוק עם גוון משלה. אולי גם קייטי פרי והנוצצים עלו הרבה בכותרות.

עוד כבר בתחילת הטקס הוכתר ׳שיר הדאנס הטוב ביותר׳ והוא נקטף על ידי הצ׳יינסמוקרס בשיתוף הפעולה שלהם עם דאיה שעלתה לקבל את הפסלון, הראשון שלה ושל ההרכב. בנוסף, גם הקטגוריה היוקרתית ׳תגלית השנה׳ נחשפת בהתחלה ונכבשה בידי הראפר צ׳אנס שעלה בחליפה מהממת וכובע הולם. אחת ההפתעות הגדולות של הערב הוא ניצחון ההרכב טוונטי וואן פיילוט עם הלהיט 'Stressed Out', שגבר על ריהאנה ודרייק בנוסף לסיה ושון פול בקטגוריית ׳שיתוף הפעולה לשיר הפופ הטוב ביותר׳. ההרכב עלה לקבל את הפסלון בתחתונים לאחר שהחבר׳ה פשטו את המכנסיים לקול תרועות וחיוכים מהקהל. כמובן שהאקדמיה לא תוותר על הזדמנות לכבד את דיוויד בואי המנוח, שקיבל לא פרס אחד בקטגוריות הרוק כמו ׳שיר הרוק הטוב ביותר׳.

נעבור אל קטגוריות יותר כלליות וחשובות בטקס, הלא הן קטגוריות ׳אלבום השנה׳, ׳תקליט השנה׳ ו׳שיר השנה׳ - בכולן זכתה גברת אדל הבריטית עם השמלה הירוקה של ז׳יבנשי. אדל אכן גנבה את ההצגה לכולן, זו לא הפעם הראשונה שהיא עושה זאת. בנוסף, היא פתחה את סבב ההופעות עם ביצוע הקלאסיקה ׳הלו׳ ופינקה בהמשך עם ביצוע מחווה לג׳ורג׳ מייקל של הלהיט 'Fast Love'. אל תדאגו לביונסה, היא חזרה הביתה עם שני פרסים עבור ׳קליפ השנה׳ ו׳אלבום המודרני הטוב ביותר׳ ודפקה הופעה יצירתית שהשאירה חותם לטקס. אחותה הקטנה, סולאנג׳ זכתה בפרס עבור ׳ביצוע הארנ׳בי הטוב ביותר׳ לשיר 'Cranes in the Sky' בזמן שהיא מנצחת את ריהאנה עם 'Needed Me'. 

מלבד הפתעות בתוך עולם הבידור, כלל האמנים לא פיספסו את ההזדמנות מלהביע את תמיכתם בגוש האופוזיציה שעומד מול טראמפ - החל מבאסטה ריימס שהתבטא בחריפות ("Agent Orange״) נגד טראמפ ועד המסרים הסמויים-עדינים של ביונסה וג׳ניפר לופז על הבמה. כולם כיוונו למקום של אחדות וגיבוש כנגד המדיניות החדשה של נשיא ארה״ב, טראמפ. 


GOLDEN ARRIVAL @iamgnarlydavidson #GRAMMYs #repost via @mikkelstargate @harleydavidson #ridingacademy

A video posted by CeeLo Green (@ceelogreen) on



Como não amar 💙😍👏 vem rock ✌ #grammy2017 #gaga #gagametallica

A photo posted by Lucas Villarinho (@lucassvillarinho) on



¿Qué tal el look de @jlo en los #Grammy2017?

A photo posted by Despierta America (@despiertamerica) on




Celine... Celine... #grammy2017 #grammys #grammy #grammys2017 #celinedion

A photo posted by Maria Amélia (@ofabulosodestinodemariaamelia) on



על השטיח האדום לא נראו יחד דה וויקנד וסלינה גומז, אבל הם כן נראו צמודים במסיבה שהתקיימה באותו ערב במועדון הלילה 10ak, ומאז נצפו עוד פעם אחת מתנשקים בסתר. דה וויקנד נתן במהלך הטקס הופעת דיסקו מפוארת עם הלהיט I Feel It Coming בשיתוף פעולה עם דאפט פאנק. עוד בגיזרת ההופעות היה אפשר למצוא את ליידי גאגא ומטאליקה רועשים יחד על הבמה, דמי לובאטו וחברים נותנים ביצוע מחווה לביג׳יס, קייטי פרי עם הסינגל החדש,  אד שירן הפיל אותנו שוב, ברונו מארס בביצוע מחווה לפרינס ועוד. 

רשימת הזוכים (העיקרית):
 


Best New Artist
:

Kelsea Ballerini
The Chainsmokers
WINNER: Chance The Rapper
Maren Morris
Anderson .Paak

Album Of The Year:

WINNER: 25 — Adele
Lemonade — Beyoncé
Purpose — Justin Bieber
Views — Drake
A Sailor's Guide To Earth — Sturgill Simpson

Record Of The Year:

WINNER: "Hello" — Adele
"Formation" — Beyoncé
"7 Years" — Lukas Graham
"Work" — Rihanna Featuring Drake
"Stressed Out" — Twenty One Pilots

Song Of The Year:

"Formation" — Khalif Brown, Asheton Hogan, Beyoncé Knowles & Michael L. Williams II, songwriters (Beyoncé)
WINNER: "Hello" — Adele Adkins & Greg Kurstin, songwriters (Adele)
"I Took A Pill In Ibiza" — Mike Posner, songwriter (Mike Posner)
"Love Yourself" — Justin Bieber, Benjamin Levin & Ed Sheeran, songwriters (Justin Bieber)
"7 Years" — Lukas Forchhammer, Stefan Forrest, Morten Pilegaard & Morten Ristorp, songwriters (Lukas Graham)

POP FIELD

Best Pop Duo/Group Performance:

"Closer" — The Chainsmokers Featuring Halsey
"7 Years" — Lukas Graham
"Work" — Rihanna Featuring Drake
"Cheap Thrills" — Sia Featuring Sean Paul
WINNER: "Stressed Out" — Twenty One Pilots

Best Pop Vocal Album:

WINNER: 25 — Adele
Purpose — Justin Bieber
Dangerous Woman — Ariana Grande
Confident — Demi Lovato
This Is Acting — Sia

Best Pop Solo Performance:

WINNER: "Hello" — Adele
"Hold Up" — Beyonce
"Love Yourself" — Justin Bieber
"Piece By Piece (Idol Version)" — Kelly Clarkson
"Dangerous Woman" — Ariana Grande

Best Traditional Pop Vocal Album:

Cinema — Andrea Bocelli
Fallen Angels — Bob Dylan
Stages Live — Josh Groban
WINNER: Summertime: Willie Nelson Sings Gershwin — Willie Nelson
Encore: Movie Partners Sing Broadway — Barbra Streisand

DANCE/ELECTRONIC MUSIC FIELD

Best Dance Recording:

"Tearing Me Up" — Bob Moses
WINNER: "Don't Let Me Down" — The Chainsmokers featuring Daya
"Never Be Like You" — Flume featuring Kai
"Rinse & Repeat" — Riton featuring Kah-Lo
"Drinkee" — Sofi Tukker

Best Dance/Electronic Album:

WINNER: Skin — Flume
Electronica 1: The Time Machine — Jean-Michel Jarre
Epoch — Tycho
Barbara Barbara, We Face A Shining Future — Underworld
Louie Vega Starring…XXVIII — Louie Vega

ROCK FIELD

Best Rock Song:

WINNER: "Blackstar" — David Bowie, songwriter (David Bowie)
"Burn the Witch"  —Radiohead, songwriters (Radiohead)
"Hardwired" — James Hetfield & Lars Ulrich, songwriters (Metallica)
"Heathens" — Tyler Joseph, songwriter (Twenty One Pilots)
"My Name Is Human" — Rich Meyer, Ryan Meyer & Johnny Stevens, songwriters (Highly Suspect)

Best Rock Performance:

"Joe (Live From Austin City Limits)" — Alabama Shakes
"Don't Hurt Yourself" — Beyoncé Featuring Jack White
WINNER: "Blackstar" — David Bowie
"The Sound Of Silence" — Disturbed
"Heathens" — Twenty One Pilots

Best Metal Performance:

"Shock Me" — Baroness 
"Slivera" — Gojira
"Rotting in Vain" — Korn
WINNER: "Dystopia" — Megadeth
"The Price Is Wrong" — Periphery

Best Rock Album:

California — Blink-182
WINNER: Tell Me I'm Pretty — Cage The Elephant
Magma — Gojira
Death Of A Bachelor — Panic! At The Disco
Weezer — Weezer

ALTERNATIVE FIELD

Best Alternative Music Album:

22, A Million — Bon Iver
WINNER: Blackstar — David Bowie
The Hope Six Demolition Project — PJ Harvey
Post Pop Depression — Iggy Pop
A Moon Shaped Pool — Radiohead

R&B FIELD

Best R&B Performance:

"Turnin' Me Up" — BJ The Chicago Kid
"Permission" — Ro James
"I Do" — Musiq Soulchild
"Needed Me" — Rihanna
WINNER: "Cranes in the Sky" — Solange

Best Traditional R&B Performance:

"The Three Of Me" — William Bell
"Woman's World" — BJ The Chicago Kid
"Sleeping With The One I Love" — Fantasia
WINNER: "Angel" — Lalah Hathaway
"Can't Wait" — Jill Scott

Best R&B Song:

"Come and See Me" — J. Brathwaite, Aubrey Graham & Noah Shebib, songwriters (PartyNextDoor Featuring Drake)
"Exchange" — Michael Hernandez & Bryson Tiller, songwriters (Bryson Tiller)
"Kiss It Better" — Jeff Bhasker, Robyn Fenty, John-Nathan Glass & Natalia Noemi, songwriters (Rihanna)
WINNER: "Lake By the Ocean" — Hod David & Musze, songwriters (Maxwell)
"Luv" — Magnus August Høiberg, Benjamin Levin & Daystar Peterson, songwriters (Tory Lanez)

Best Urban Contemporary Album:

WINNER: Lemonade — Beyoncé
Ology — Gallant
We Are King — KING
Malibu — Anderson .Paak
Anti — Rihanna

Best R&B Album:

In My Mind — BJ The Chicago Kid
WINNER: Lalah Hathaway Live — Lalah Hathaway
Velvet Portraits — Terrace Martin
Healing Season — Mint Condition
Smoove Jones — Mya

RAP FIELD

Best Rap Performance:

WINNER: "No Problem" — Chance the Rapper Featuring Lil Wayne & 2 Chainz
"Panda" —Desiigner
"Pop Style" — Drake Featuring The Throne
"All The Way Up" — Fat Joe & Remy Ma Featuring French Montana & Infared
"That Part" — ScHoolboy Q Featuring Kanye West 

Best Rap/Sung Performance:

"Freedom" — Beyoncé Featuring Kendrick Lamar
WINNER: "Hotline Bling" — Drake
"Broccoli" — D.R.A.M. Featuring Lil Yachty
"Ultralight Beam" — Kanye West Featuring Chance The Rapper, Kelly Price, Kirk Franklin & The-Dream
"Famous" — Kanye West Featuring Rihanna

Best Rap Song:

"All The Way Up" — Joseph Cartagena, Edward Davadi, Shandel Green, Karim Kharbouch, Andre Christopher Lyon, Reminisce Mackie & Marcello Valenzano, songwriters (Fat Joe & Remy Ma Featuring French Montana & Infared)
"Famous" — Chancelor Bennett, Ross Birchard, Ernest Brown, Andrew Dawson, Kasseem Dean, Mike Dean, Noah Goldstein, Kejuan Muchita, Patrick Reynolds, Kanye West & Cydel Young, songwriters (Kanye West Featuring Rihanna)
"Hotline Bling" — Aubrey Graham & Paul Jefferies, songwriters (Drake)
"No Problem" — Chancelor Bennett, Dwayne Carter & Tauheed Epps, songwriters (Chance The Rapper Featuring Lil Wayne & 2 Chainz)
"Ultralight Beam" — Chancelor Bennett, Kasseem Dean, Mike Dean, Kirk Franklin, Noah Goldstein, Samuel Griesemer, Terius Nash, Jerome Potter, Kelly Price, Nico "Donnie Trumpet" Segal, Derek Watkins, Kanye West & Cydel Young, songwriters (Kanye West Featuring Chance The Rapper, Kelly Price, Kirk Franklin & The-Dream)

Best Rap Album:
WINNER: Coloring Book — Chance The Rapper
And the Anonymous Nobody — De La Soul
Major Key — DJ Khaled
Views — Drake
Blank Face LP — ScHoolboy Q 
The Life of Pablo — Kanye West

COUNTRY FIELD

Best Country Solo Performance:

"Love Can Go To Hell" — Brandy Clark
"Vice" — Miranda Lambert
WINNER: "My Church" — Maren Morris
"Church Bells" — Carrie Underwood
"Blue Ain't Your Color" — Keith Urban

Best Country Duo/Group Performance:

"Different for Girls" — Dierks Bentley Featuring Elle King
"21 Summer" — Brothers Osborne
"Setting The World On Fire" — Kenny Chesney & P!nk
WINNER: "Jolene" — Pentatonix Featuring Dolly Parton
"Think Of You" — Chris Young With Cassadee Pope

Best Country Song:

"Blue Ain't Your Color" — Clint Lagerberg, Hillary Lindsey & Steven Lee Olsen, songwriters (Keith Urban)
"Die A Happy Man" — Sean Douglas, Thomas Rhett & Joe Spargur, songwriters (Thomas Rhett)
WINNER: "Humble and Kind" — Lori McKenna, songwriter (Tim McGraw)
"My Church" — busbee & Maren Morris, songwriters (Maren Morris)
"Vice" — Miranda Lambert, Shane McAnally & Josh Osborne, songwriters (Miranda Lambert)

Best Country Album:

Big Day in a Small Town — Brandy Clark
Full Circle — Loretta Lynn
Hero — Maren Morris
WINNER: A Sailor's Guide to Earth — Sturgill Simpson
Ripcord — Keith Urban

REGGAE FIELD

Best Reggae Album:

Sly & Robbie Presents... Reggae For Her – Devin Di Dakta & J.L
Rose Petals — J Boog
WINNER: Ziggy Marley — Ziggy Marley
Everlasting — Raging Fyah
Falling Into Place — Rebelution
Soja: Live In Virginia — Soja

WORLD MUSIC FIELD

Best World Music Album:

Destiny — Celtic Woman
Walking In The Footsteps Of Our Fathers — Ladysmith Black Mambazo
WINNER: Sing Me Home — Yo-Yo Ma & The Silk Road Ensemble
Land Of Gold — Anoushka Shankar
Dois Amigos, Um Século De Música: Multishow Live — Caetano Veloso & Gilberto Gil

SPOKEN WORD FIELD

Best Spoken Word Album (Includes Poetry, Audio Books & Storytelling):

The Girl With The Lower Back Tattoo — Amy Schumer
WINNER: In Such Good Company: Eleven Years Of Laughter, Mayhem, And Fun In The Sandbox — Carol Burnett
M Train — Patti Smith
Under The Big Black Sun: A Personal History Of L.A.Punk (John Doe With Tom DeSavia) — (Various Artists)
Unfaithful Music & Disappearing Ink — Elvis Costello

COMEDY FIELD

Best Comedy Album:

...America...Great... — David Cross 
American Myth — Margaret Cho
Boysih Girl Interrupted — Tig Notaro 
Live At The Apollo — Amy Schumer
WINNER: Talking for Clapping — Patton Oswalt

MUSICAL THEATER

Best Musical Theater Album:

Bright Star — Carmen Cusack, principal soloist; Jay Alix, Peter Asher & Una Jackman, producers; Steve Martin, composer; Edie Brickell, composer & lyricist (Original Broadway Cast)
WINNER: The Color Purple — Cynthia Erivo & Jennifer Hudson, principal soloists; Stephen Bray, Van Dean, Frank Filipetti, Roy Furman, Scott Sanders & Jhett Tolentino, producers (Stephen Bray, Brenda Russell & Allee Willis, composers/lyricists) (New Broadway Cast)
Fiddler On The Roof — Danny Burstein, principal soloist; Louise Gund, David Lai & Ted Sperling, producers (Jerry Bock, composer; Sheldon Harnick, lyricist) (2016 Broadway Cast)
Kinky Boots — Killian Donnelly & Matt Henry, principal soloists; Sammy James, Jr., Cyndi Lauper, Stephen Oremus & William Wittman, producers (Cyndi Lauper, composer & lyricist) (Original West End Cast)
Waitress — Jessie Mueller, principal soloist; Neal Avron, Sara Bareilles & Nadia DiGiallonardo, producers; Sara Bareilles, composer & lyricist (Original Broadway Cast)

MUSIC FOR VISUAL MEDIA FIELD

Best Compilation Soundtrack For Visual Media:

Amy — (Various Artists)
WINNER: Miles Ahead — Miles Davis & Various Artists)
Straight Outta Compton — (Various Artists)
Suicide Squad (Collector's Edition) — (Various Artists)
Vinyl: The Essentials Season 1 — (Various Artists)

Best Score Soundtrack For Visual Media:

Bridge of Spies — Thomas Newman, composer
Quentin Tarantino's The Hateful Eight — Ennio Morricone, composer
The Revenant — Alva Noto & Ryuichi Sakamoto, composers
WINNER: Star Wars: The Force Awakens — John Williams, composer
Stranger Things Volume 1 — Kyle Dixon & Michael Stein, composers
Stranger Things Volume 2 — Kyle Dixon & Michael Stein, composers

Best Song Written For Visual Media:

WINNER: "Can't Stop The Feeling!" — Max Martin, Shellback & Justin Timberlake, songwriters (Justin Timberlake, Anna Kendrick, Gwen Stefani, James Corden, Zooey Deschanel, Walt Dohrn, Ron Funches, Caroline Hjelt, Aino Jawo, Christopher Mintz-Plasse & Kunal Nayyar), Track from: Trolls
"Heathens" — Tyler Joseph, songwriter (Twenty One Pilots), Track from: Suicide Squad
"Just Like Fire" — Oscar Holter, Max Martin, P!nk & Shellback, songwriters (P!nk), Track from: Alice Through The Looking Glass
"Purple Lamborghini" — Shamann Cooke, Sonny Moore & William Roberts, songwriters (Skrillex & Rick Ross), Track from: Suicide Squad
"Try Everything" — Mikkel S. Eriksen, Sia Furler & Tor Erik Hermansen, songwriters (Shakira), Track from: Zootopia
"The Veil" — Peter Gabriel, songwriter (Peter Gabriel), Track from: Snowden

PACKAGE FIELD

Best Recording Package:

Anti (Deluxe Edition) — Ciarra Pardo & Robyn Fenty, art directors (Rihanna)
WINNER: Blackstar — Jonathan Barnbrook, art director (David Bowie)
Human Performance — Andrew Savage, art director (Parquet Courts)
Sunset Motel — Sarah Dodds & Shauna Dodds, art directors (Reckless Kelly)
22, A Million — Eric Timothy Carlson, art director (Bon Iver)

Best Boxed Or Special Limited Edition Package:

WINNER: Edith Piaf 1915-2015 — Gérard Lo Monaco, art director (Edith Piaf)
401 Days — Jonathan Dagan & Mathias Høst Normark, art directors (J.Views)
I Like It When You Sleep, For You Are So Beautiful Yet So Unaware Of It — Samuel Burgess-Johnson & Matthew Healy, art directors (The 1975)
Paper Wheels (Deluxe Limited Edition) — Matt Taylor, art director (Trey Anastasio)
Tug of War (Deluxe Edition) — Simon Earith & James Musgrave, art directors (Paul McCartney)

HISTORICAL FIELD

Best Historical Album:

WINNER: The Cutting Edge 1965-1966: The Bootleg Series, Vol. 12 (Collector's Edition) — Steve Berkowitz & Jeff Rosen, compilation producers; Mark Wilder, mastering engineer (Bob Dylan)
Music Of Morocco From The Library Of Congress: Recorded By Paul Bowles, 1959 — April G. Ledbetter, Steven Lance Ledbetter, Bill Nowlin & Philip D. Schuyler, compilation producers; Rick Fisher & Michael Graves, mastering engineers (Various Artists)
Ork Records: New York, New York — Rob Sevier & Ken Shipley, compilation producers; Jeff Lipton & Maria Rice, mastering engineers (Various Artists)
Vladimir Horowitz: The Unreleased Live Recordings 1966-1983 — Bernard Horowitz, Andreas K. Meyer & Robert Russ, compilation producers; Andreas K. Meyer & Jeanne Montalvo, mastering engineers (Vladimir Horowitz)
Waxing The Gospel: Mass Evangelism & The Phonograph, 1890 - 1900 — Michael Devecka, Meagan Hennessey & Richard Martin, compilation producers; Michael Devecka, David Giovannoni, Michael Khanchalian & Richard Martin, mastering engineers (Various Artists)

PRODUCTION, NON-CLASSICAL FIELD

Best Engineered Album, Non-Classical:

Are You Serious — Tchad Blake & David Boucher, engineers; Bob Ludwig, mastering engineer (Andrew Bird)
WINNER: Blackstar — David Bowie, Tom Elmhirst, Kevin Killen, Tony Visconti & Joe LaPorta (David Bowie)
Dig In Deep — Ryan Freeland, engineer; Kim Rosen, mastering engineer (Bonnie Raitt)
Hit N Run Phase Two — Booker T., Dylan Dresdow, Chris James, Prince & Justin Stanley, engineers; Dylan Dresdow, mastering engineer (Prince)
Undercurrent — Shani Gandhi & Gary Paczosa, engineers; Paul Blakemore, mastering engineer (Sarah Jarosz)

Producer Of The YearNon-Classical:

Benny Blanco
WINNER: Greg Kurstin
Max Martin
Nineteen85
Ricky Reed

Best Remixed Recording:

"Cali Coast (Psionics Remix)" — Josh Williams, remixer (Soul Pacific)
"Heavy Star Movin' (staRo Remix)" — staRo, remixer (The Silver Lake Chorus)
"Nineteen Hundred Eighty-Five (Timo Maas & James Teej Remix)" — Timo Maas & James Teej, remixers (Paul McCartney & Wings)
"Only" (Kaskade X Lipless Remix)— Ryan Raddon, remixer (Ry X)
WINNER: "Tearing Me Up (RAC Remix)" — André Allen Anjos, remixer (Bob Moses)
"Wide Open (Joe Goddard Remix)" — Joe Goddard, remixer (The Chemical Brothers)

MUSIC VIDEO/FILM FIELD

Best Music Video:

WINNER: "Formation" — Beyoncé
"River" — Leon Bridges
"Up & Up" — Coldplay
"Gosh" — Jamie XX
"Upside Down & Inside Out" — OK Go

Best Music Film:

I'll Sleep When I'm Dead — Steve Aoki
WINNER: The Beatles: Eight Days A Week The Touring Years — (The Beatles)
Lemonade — Beyoncé
The Music Of Strangers — Yo-Yo Ma & The Silk Road Ensemble
American Saturday Night: Live From The Grand Ole Opry — (Various Artists)

                                        

Dirrty. © 2017 All Rights Reserved

האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים