חדשות


חיפוש :

פליטת הפה של קייטי פרי הדליקה אש בינה לבין בריטני ספירס

האינטרנט מתחיל לצוף בפליטת הפה של קייטי פרי בנוגע לגילוח הראש המפורסם של בריטני ספירס! ריאן סיקרט ריאיין את קייטי על השטיח האדום של טקס פרסי הגראמי שהתקיים השבוע, במהלך הריאיון היא התייחסה להפסקה הארוכה בין הקאמבק עם הסינגל החדש וציינה שדאגה למצבה הנפשי אבל לא גילחה את הראש עדיין. בריטני הגיבה בדרך משלה בחשבון האינסטגרם.

בריטני ספירס וקייטי פרי נכנסו אל תוך שיימינג תקשורתי לא רשמי בטקס פרסי הגראמי האחרון. במהלך ריאיון עם ריאן סיקרט על השטיח האדום בטקס, קייטי התבדחה לא פעם אחת - אלא פעמיים על גילוח הראש המפורסם של בריטני. זה היה בתשובה לשאלה בה הייתה צריכה לספק תשובה להפסקה של שנתיים מאז האלבום האחרון Prism, והזכירה את המקרה כבדיחה פעם נוספת כשנשאלה על צבע השיער החדש שלה. 

בריטני בתגובה, פנתה אל האינסטגרם והעלתה תמונה שלה בביקיני שוכבת תחת השמש בחוף ים בתוספת הכיתוב ״רודפת אחרי החלום״ בהקשר לסינגל החדש של קייטי ״רודפת אחרי הקצב״, הוסיפה סרטון קצר שלה עם העצה ״ספר במאליבו זה כל מה שאת צריכה״ - אאוצ׳. היא סיימה את המסרים הסמויים עם פסוק מהבייבל הנוצרי ״ הפה שלה מדבר מה שיש על ליבה ״. קצר וקולע.
Her mouth speaks from that which fills her heart ❤️ Luke 6:45

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט