חדשות


חיפוש :

ג׳ייסון דרולו וניקי מינאז׳ משתפים פעולה

מוכנים לשיתוף פעולה מעניין לגמרי? ג׳ייסון דרולו אישר במהלך ריאיון בטקס פרסי הגראמי כי ישחרר בקרוב סינגל חדש תחת השם 'Swalla' ביחד עם ניקי מינאז׳ והראפר טיי דולר סיין. לפי הנתונים - זה אמור להישמע טוב ועושה באזז גדול לקראת שיחרור הסינגל מחר. על הדרך, בואו נשמע קצת מה קורה עם הראפרית הכי דומיננטית בתעשייה.

יום לפני שיחרור הסינגל ואנחנו מקבלים דליפת וידאו מתוך צילומי הקליפ בה נראית מינאז׳ בקטע הראפ שלה בשיר, נראית צבעונית וזוהרת לגמרי בדיוק כמו הקליפ. בימים האחרונים מינאז׳ למעשה אישרה את שמועות הפרידה מארוסה לעתיד, הראפר מיק מיל. האישור היה בדמות פוסט באינסטגרם שהעלתה ביום האהבה האחרון לצד הכיתוב ״כשלחברה שלך יש בן זוג לולנטיין ולך לא״ פלוס סמיילי בוכה-צוחק. ואם לא צחקתם, אז אתם בטח מעדיפים אותה בתמונה שהעלתה לפני שבוע ועשתה הרבה הרמות גבה ברשת (למטה). 


סרטון מתוך צילומי הקליפ 'Swalla'.


When ya friend got a Valentine but u don't. 😩😂😬

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

הפוסט שאישר את הפרידה ממיק מיל ואת מינאז׳ חזרה לשוק הרווקות.

מינאז׳ נמצאת במגמת עלייה וחזרה לתודעה עם בשורה טובה מהבילבורד האמריקאי - הראפרית הפרובוקטיבית נמצאת כרגע מקום אחר מאחורי ארתה פרנקלין ברשימת הנשים עם הכי הרבה להיטים בתוך מצעד 100 הסינגלים, כשהיא מחזיקה במקום השני עם 72 להיטים וארתה פרנקלין בצמרת עם 73 להיטים. קרוב לוודאי שגברת אנקונדה תהפוך כבר השנה להיות הגברת עם מספר הלהיטים הגדול ביותר בהיסטוריית הבילבורד.

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט