חדשות


חיפוש :

The Academy Awards Oscars 2017 (טקס פרסי האוסקר)

פאדיחות בהכרזת הזוכה במהלך טקסי פרסים הפך נפוץ בשנים האחרונות ואנחנו תוהים אם באמת הפכו המכריזים נהיים לחוצים ומבולבלים עם השנים או שזה כלי שיווקי אדיר - הסרט ״אור ירח״ הגיע בהפתעה כזוכה ׳סרט השנה׳ של טקס פרסי האוסקר, לאחר ש׳לה לה לנד׳ היה המנצח עד לפני כמה דקות (ארוכות למען האמת), ברגע הכרזת הזוכה. הטקס נפתח עם ג׳סטין טימברלייק על הבמה בביצוע הפסקול 'Can't Stop The Feeling' לצד רקדנים שרקדו לצד כוכבים לוהטים כמו האלי ברי, ג׳סיקה בל וריאן גוסלינג. לפני זה הם פיזזו יחד ג׳ימי קימל שהמשיך את הערב והנחה אותו כמו שאנחנו אוהבים - הרבה הומור וקלילות. בואו נבדוק את השטיח האדום, הזוכים והרגעים המרכזיים בערב.

את הפאדיחה שהפכה לכותרת המרכזית הנרדפת לטקס, הסבירו האקדמיה כטעות ברגע שניתנה המעטפה לוורן בייטי, מכריז שם הזוכה על הבמה. המעטפה הייתה העתק לזוכה הקודם, אמה ווטסון על כיכובה ב׳לה לה לנד׳ ושורש הגורם לטעות המביכה - אותה טעות שהאקדמיה הודתה בה בהודעה שהפיצה להתקשורת ולקחה אחריות. המיוזיקל ׳לה לה לנד׳ ללא ספק גנב את ההצגה בערב היוקרתי של הוליווד, אמנם לא בדרך אלגנטית וחיובית לחלוטין - הסרט גרף רק שישה פרסים מתוך רשימת המועמדויות הארוכה (14) שהציבה אותו כמועמד המוביל בטקס, בנוסף להיותו הסרט בעל המועמדויות הרבות ביותר לצד ׳טיטאניק׳. המבוכה לא הפריעה לאמה ווטסון לחזור מחויכת לבית על תקן ׳השחקנית הטובה ביותר׳, גברת ווטסון ניצחה את הדיווה-מלכת האוסקר מריל סטריפ ונטלי פוטרמן האהובה שלנו. מהר מאוד היא לא יכלה להחזיק את הדמעות מהתרגשות והתפרקה יחד ברי לארסון מאחורי הקלעים.


Brie Larson congratulates best actress winner Emma Stone backstage at the #oscars

A post shared by The Academy (@theacademy) on


את הקטגוריה הנחשקת הגברית לקח קייסי אפלק, אחיו הצעיר של בן אפלק, על המשחק ב׳מנצ׳סטר על הים׳ וזכה בפרס ׳השחקן הטוב ביותר׳ בעוד הוא מנצח את השמות דנזל וושינגטון וריאן גוסלינג. ניצחון זה הוא כמובן פרס האוסקר הראשון שלו שתועד עם עיניים מלאות בדמעות, הכישרון עובר במשפחה.  גם בטקס הזה, הפוליטיקה הייתה באוויר ולא רק שמו של דונלד טראמפ עלה באוויר - מחאת ה#OSCARSOWHITE השיגה את מבוקשה והיו לא מעט זוכים שחקנים שחורים, ובמאי זוכה הסרט האיראני ׳הסוכן׳ לא הגיע במחאה לאיסור כניסת מוסלמים לארה״ב שחוקקה בידי טראמפ. ג׳ימי קימל המנחה זכה לשבחים מצד הביקורות על המונולגים המתוחכמים, ההשתלחויות המשעשעות שלו בזמן אמת בעזרת ציוצים בטוויטר, מריבת-כאילו עם מאט דיימון ואפילו היה אחראי למתיחה הורסת של אוטובוס תיירים אשר נכנס אל תוך האולם ונתן להם להנות מסלפי עם הסלבים של השורה הראשונה. הטקס לבטח ייזכר כאחד הטקסים היותר טובים, משעשעים ומרגשים שהתקיימו. הנה תקציר הרגעים הגדולים ב-3 דקות של הטקס וההופעת הפתיח הגרנדיוזית של טימברלייק. 


הרגעים הגדולים מתוך רשת החדשות ABCגם בגיזרת השטיח האדום יש כוכבים בולטים: הזוג המאוהב ג׳סטין טימברלייק עם חליפה של טום פורד והצמודה ג׳סיקה בל שגמרה אותנו עם שמלה סופר מקורית ואקססוריז מתאימים, טראג׳י פ. הנסון עם שמלת קטיפה מודרנית-אלגנטית מושלמת, רות נגה הגיעה בשמלה אדומה של ולטינו עם לוק של בובת חרסינה, אמה סטון נראתה בשיא עם שמלת הוט-קוטור של ז׳יבנשי במראה של שנות ה-20, ניקול קידמן גמרה אותנו עם שמלה של ארמני וממשיכה להוכיח שהיופי שלה פשוט טיימלס. עוד בלטו בנוכחותם ג׳ון לג׳נד ואישתו כריסי טייגן, מישל וויליאמס עם שמלה של לואי ויטון, ז׳אנל מונה הגיעה כמו מלכה שחורה יפהפיה, דקוטה ג׳ונסון היפנטה אותנו בשמלת סאטן-זהב של ג׳וצי, קרלי קרוס נראתה כאילו ירדה מהשמיים על תקן מלאכית בשמלה לבנה אלגנטית ואיזבל הופר, שהגיעה גם בשמלה נוצצת של לואי ויטון. אפשר לסכם שצבעי האדמה והזהב כיכבו על השטיח, כמו גם צבעים בהירים-נוצצים פחות מאשר הצבעים הכהים. הכוכבת המקורית ביותר היא ללא ספק אמה סטון בלוק שייזכר לה כאחד הערבים היותר טובים ויציאת אופנתית מעוררת השראה. ניתן ללחוץ על החץ בתמונה לצפייה בתמונות נוספות.


Oscars 2017 ❤ #lifestylebest

A post shared by Lifestyle (@lifestyle.best) on


רשימת הזוכים :

שחקן המשנה הטוב ביותר - מהרשלה עלי (׳אור ירח׳).

איפור ועיצוב השיער הטוב ביותר - ׳יחידת המתאבדים׳.

עיצוב התלבושות הטוב ביותר - ׳חיות הפלא והיכן למצוא אותן׳.

הסרט התיעודי הטוב ביותר - ׳או.ג׳יי: תוצרת אמריקה׳.

עריכת הסאונד הטובה ביותר - ׳המפגש׳.

עריכת המיקס סאונד הטובה ביותר - ׳הסרבן׳.

שחקנית המשנה הטובה ביותר - ויולה דיוויס (׳גדרות׳).

הסרט הטוב ביותר בשפה זרה - ׳הסוכן׳ (איראן).

סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר - 'Piper'.

סרט האנימציה הטוב ביותר - ׳זוטרופוליס׳.

הצילום הטוב ביותר - ׳לה לה לנד׳.

אפקטים ויזואליים הטובים ביותר - ׳ספר הג׳ונגל׳.

העריכה הטובה ביותר - ׳הסרבן׳.

הסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר - 'The White Helmets'.

עיצוב אמנותי הטוב ביותר - ׳לה לה לנד׳.

השיר הטוב ביותר - ״City Of Stars״ (׳לה לה לנד׳).

הפסקול הטוב ביותר - ׳לה לה לנד׳.

הסרט הקצר הטוב ביותר - 'Sing'.

התסריט המעובד הטוב ביותר - בארי ג׳נקינס וטרל אלווין מקרני (׳אור ירח׳).

התסריט המקורי הטוב ביותר - קנת לונרגן (׳מנצ׳סטר ליד הים׳)

הבמאי הטוב ביותר - דמיאן שאזל (׳לה לה לנד׳).

השחקן הטוב ביותר - קייסי אפלק (׳מנצ׳סטר על הים׳).

השחקנית הטובה ביותר - אמה ווטסון (׳לה לה לנד׳).

הסרט הטוב ביותר - ׳אור ירח׳.


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט