חדשות


חיפוש :

פורסם תאריך לעונה החדשה והשביעית של משחקי הכס

פתחתם יומן? אתם יכולים לשריין לכם את התאריך המיוחל של העונה השביעית והצפויה. ב-25 ליוני ישודר הפרק הראשון בעונה. בואו לרגע ניזכר מה בדיוק קרה שם רגע לפני הפיצוץ הכימי הגדול שהכינה בשקט הדיווה הבלתי מעורערת - סרסיי, שליטת מעלה המלך כרגע. הולך להיות מעניין, אבל קצר מהרגיל כיוון ששתי העונות הבאות והאחרונות בסדרה יהיו מורכבות מ-7 פרקים בלבד, והעונה הבאה כ-8 פרקים, בניגוד ל-10 פרקים שהתרגלנו לקבל בכל עונה.

אם אנחנו חוזרים אחורה בזמן וחווים שוב את אותו אפקט ההלם המוכר שמבשלים לנו כל פעם מחדש יוצרי הסדרה, דיוויד בניוף ו די.בי. וויס , אז תופעת הלוואי המתבקשת היא להתרכז בניקוי הכימי של הדמויות ולשכוח כביכול מעלילותיהם של הדמויות הנותרות. במקרה שלנו, הוא לזכור את מעלה המלך מתמוטט וסרסיי לוגמת מכוס יין, מבסוטה במרפסת עם נוף עוצר נשימה בליווי אבק שריפות באוויר. אסור לנו לשכוח שחאליסי בדרך לווסטרוז בליווי הצבאות והדרקונים שלה, אסור לנו לזלזל בג׳ון סנואו שחייו ניצלים כל פעם מחדש ובסאנסה שמתפתחת מנערה מתבגרת לכוח נשי מתעצם מפרק לפרק, ואסור לנו להפסיק לקוות בשביל אריה לסיים את רשימת החיסול שלה. 


נסיים עם האיסורים ונעבור לציפיות, אנחנו כן מצפים מהעונה החדשה להחזיר את טיריון, הגמד הציני והשנון שלי לחיים. כן כן, הוא חי אבל התסריט בעצם נישל ממנו את נכסיו ודחק אותו הצידה בעלילה. הדיאלוגים חסרי הטעם שלו עם ואריס הפכו להיות מתישים חסרי התפתחות ונמרחים על פני סצינות די צפויות מראש. לפחות נהנינו לראות את אניה בוקשטיין מפחידה אותם קצת העונה. אנחנו כן מצפים לראות התפתחות או תפנית דרמטית במסע הלא נגמר של בראן כי לראות את הודור מקריב את עצמו בשבילו, לא באמת מרגש אותנו או חשף לנו איזה פרט חשוב לעלילה הכללית, כי להבין מהי הסיבה שהמילה היחידה שהוא מוציא מהפה זה ׳הודור׳ לא עושה לנו את היום. אנחנו כן מצפים להתחיל לנקות דמויות בדרך למלחמה על הכס, לדוגמה, המסע של ת׳יאון לא יכול להסתיים עם זנב בין הרגליים ותלותיות באחותו הגברית יארה. אנחנו מצפים לביצים של ת׳יאון בחזרה כי לפחות הם נשארו לו, או שלפחות יעביר אותם לאחותו רשמית וייפרד מאיתנו.

ולסיום ברשימת האיסורים והציפיות, אנחנו מצפים מהעונה החדשה להמשיך לספק לנו סחורה ברמה הגבוהה ביותר כיאה לסדרת הטלוויזיה המוערכת ביותר בכל הזמנים - כותרת רשמית כיוון שבשנה האחרונה הסדרה שברה שיא זכיות לסדרה בטקס פרסי האמי של האקדמיה, 38 זכיות במצטבר. אם אפשר, אז גם לא לקצר לנו את כמות הפרקים או לפחות להאריך את אורך הפרקים. לבינתיים, נמתין בסבלנות ונחכה לעדכונים.                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט