חדשות


חיפוש :

מודחי עונת האח הגדול חזרו לבית האח כמתמודדים

רעידת האדמה של האח הגדול המדוברת בפרסומים התפרשה כניסיון נואש להציל את הדיירים הנותרים ואת העונה משיעמום אחד גדול. לא בטוח שזה הצליח, שלא נדבר על יצליח. הקאסט המאכזב של יורם זק הראה סממני כישלון עוד בימי השידור הראשונים לפתיחת העונה, אבל חלק מהתגובות בסביבה טענו כי תמיד לוקח זמן לדיירים להתבשל ולהיחשף. עד רגע זה, רגעי השיא בעונה לא גרמו לרוחות וסערות שידענו בעבר ברשתות החברתיות. האם העונה תינצל? האם בכלל יש דייר\ת שיכול\ה בכלל להציל אותה?

בואו נתוודה רגע שלא היינו בטוחים לגמרי שהעונה תיראה ככה אחרי יותר מחודש, בואו נהיה אמיתיים ונגיד שהקאסט לא היה נראה כזה מבטיח אבל לא כזה גרוע, בואו נסתכל מהצד ונבין שהעונה כולה מתרכזת במשולש רומנטי מביך ומשעמם של בחור סקסי שהפך במהלך החודש לבחור מבולבל שדואג להישאר בסדר עם כולם למען שמו הטוב, אמא ממוצא מזרחי שמוציאה לידי ביטוי את כל הסטיגמות עליה ומעצבת את דמות בעלה על פי הלך הרוח שלה, לצידה בן טיפוחים שהוצמד לה עוד ביום הראשון ונורא קשה להבין מה הוא ממלמל מהפה בזריזות יתר, בנוסף אליהם יש עוד אקסית בלונדינית של עומר אדם יחד עם בחור כבד ראייה מסוקס וגברי שמתיימר להשליט את מרותו בבית ועוד כמה דיירים נלווים שנהנים מכל החוויה ומשתוקקים לשרוד את ההדחה הבאה.


חזרתם של המודחים לבית האח לא חוללה תפנית בעלילה ובטח שלא רעידת אדמה, אולי התלהטויות רגעיות שלא הצליחו לפלג את הבית או להוציא פליטות פה שיציתו אש. מעריצי התכנית והצופים האדוקים התאכזבו קשות והרגישו מרומים עד כדי כך ש החליטו להחתים עצומה שתשמיע את קולם ודבריהם כי מדובר בהתערבות לא הוגנת מצד ההפקה וניסיון להטות את הצופים על פי רצונות צוות ההפקה. 

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט