חדשות


חיפוש :

iHeartRadio Music Awards 2017 (טקס פרסים)

אחת מתחנות הרדיו המצליחות ביותר באמריקה היא iHeartRadio, שהחלה לקיים טקס פרסים כבר במשך שלוש שנים, בו היא מחלקת פרסים לאמנים הלוהטים ביותר כרגע אשר נבחרים בידי המאזינים. הטקס התקיים בלוס אנג׳לס והנחה אותו לא אחר מריאן סיקרט, שמשדר בכלל בתחנת רדיו מתחרה. הטקס כלל לא פחות מ-36 קטגוריות שונות וארך כשעתיים בהן הופיעו בין היתר קייטי פרי, אד שירן, ברונו מארס וכריס מרטין עם הצ׳יינסמוקרס, שגנבו לכולם את ההצגה עם חמישה פרסים. עכשיו אנחנו כבר בטוחים, האמריקאים מטורפים על הצ׳יינסמוקרס. היה שמח.

למרות שהיו רק שמונה מופיעים שהטריפו את הקהל בטקס הפרסים של גלגלצ האמריקאית, זה היה יותר ממספיק למלא שעתיים, בהן עלו לבמה כל כך הרבה זוכים. זה התחיל בקייטי פרי שעלתה עם התספורת הקצרה והחדשה שלה, שנתנה ביצוע עייף של הלהיט החדש ' Chained To The Rhythm ' אבל האוגר הענקי והגלגל על הבמה הצילו את השואו, מה שהסתיים עם הלסי מתלהבת בקהל. לאחר מכן, אד שירן שוב ביצע את ' Shape Of You ' ואחריו את 'Castle on the Hill' שהשתחרר במקביל. כעוקבים אדוקים אנחנו כבר מאוהבים יותר מדי בשייפ אוף יו של אד ורוצים צורות חדשות שלו, בעיקר לאור העובדה שהעולם קיבל השבוע את ה אלבום המושלם שלו. 

בהמשך גם הצ׳יינסמקורס עלו לבמה פעם נוספת לבצע את הלהיט האחרון ' Paris ', בהמשך כריס מרטין הצטרף אליהם לבצע את הסינגל החדש והמשותף ' Something Just Like This ' - הקהל השתגע, אבל לא תיאר לעצמו שהוא הולך לראות אותם על הבמה עוד חמש פעמים, כדי לאסוף את כל הפרסים שזכו, ביניהם ׳תגלית השנה׳, ׳אלבום דאנס של השנה׳ ו׳ שיר דאנס של השנה ׳. ללא ספק הפתעת הערב והוכחה סופית שהאמריקאית התאהבו בהם. בהמשך, זמר הקאנטרי הצעיר תומאס רט עלה להופיע את להיט הפופ שלו ׳Star of the Show' והיה משב רוח מרענן בקהל, הוא גם זכה בפרס הנחשק של קטגוריות הקאנטרי - ׳זמר הקאנטרי של השנה׳. ההפתעה הנוספת של הערב היא ג׳יסטין טימברלייק והלהיט '!Can't Stop the Feeling' שזכה בפרס הנוצץ ׳שיר השנה׳, לא בטוח אם הגיע לו אבל אנחנו אוהבים טימברלייק.


ג׳סטין טימברלייק זוכה בפרס ׳שיר השנה׳ 


הצ׳יינסמוקרס זוכים בפרס ׳תגלית השנה׳ 

גם קולדפליי עלו לבמה לקבל את פרס ׳סיבוב ההופעות של השנה׳ וברונו מארס זכה בפרס ׳האמן החדשני של השנה׳ שמבטא את ההפקות החדשניות ומעוררות ההשראה שלו בשירים, פרס מוערך מאוד. מי שריגש אותנו לגמרי זה היה טימברלייק שנתן נאום חיובי ומעודד נגד הגזענות וקבלת השונה. בין המגישות בקהל היה אפשר למצוא את מיילי סיירוס מזמינה לבמה את אחותה נועה סיירוס שנתנה ביצוע מלטף לבלדה הרומנטית '(Make Me (Cry' עם לאברינת׳. מיילי ללא ספק אחות גאה ותומכת. 


הופעות :


Katy Perry - Chained To The Ryhthm


Ed Sheeran - Shape Of You / Castle of the Wheel


Noah Cyrus featuring Labrinth - Make Me Cry


Big Sean - Bounce Back / Moves


Shawn Mendes - Mercy


The Chainsmokers featuring Chris Martin - Something Just Like This

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט