חדשות


חיפוש :

כריס המסוורת׳ גורף לייקים עם סרטון ויראלי באינסטגרם

כריס המסוורת׳ היה צריך לדעת שהסרטון בן ה-60 שניות יהפוך להיות אש בשדה קוצים בתוך האינטרנט, הוא עלה לרשת סך הכל לפני שלושה ימים וכבר זכה ליותר מ-2 מיליון לייקים. טוב, לא כל יום יוצא לנו לראות אותו במכנס ספורט קצרצר עושה ספורט יחד עם המאמן ההורס לא פחות. התעלפנו.

זה לא קורה הרבה שכוכבי קולנוע באמת מאמצים לעצמם את הגוף החטוב והשרירי שאנחנו רואים על המסך, בדרך כלל זה גם מתערבב עם הרבה מעורבות גרפית וריטושים שאנחנו, הצופים, לא באמת מבחינים בין מציאות להוליווד המזויפת. כריס המסוורת׳ די שובר את המוסכמות עם סירטון אמיתי לגמרי בו אנחנו מריירים עליו לצד מאמן הכושר האישי שלו, לוק זוקי . אתם מוזמנים ללחוץ על השם שלו ולהתעלף סופית, זה יוביל אתכם לאינסטגרם שלו. 


הסירטון הוא בעצם דקה שלמה ערוכה בסצינות אימונים מתוך מה שנראה כמו אימון ארוך ואינטנסיבי עד שהשרירים המצוירים של כריס מתנפחים למקסימום. אנחנו יודעים שהוא אבא לילדים ונשוי באושר, אבל זה לא מונע מאיתנו לקנא קצת באישתו, אלסה. בקרוב אנחנו נראה אותו על המסך בסרט החדש של הנוקמים ׳מלחמת האינסוף׳ ובסרט גיבורי על נוסף וחדש ׳תור:ראגנארוק׳. זו לא הפעם הראשונה שכריס משוויץ במאמן האישי שלו, לוק, ואנחנו מקווים שזו לא הפעם האחרונה. 


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט