חדשות


חיפוש :

לביונסה יש תאומים בנים בבטן ההיריונית?

האם ביונסה מנסה לרמוז לנו על מין (זכר\נקבה) התאומים שבבטן ההיריונית? הדיבור ברשת מדבר על רמז בתוך הלוק האחרון שהעלתה לאינסטגרם בו היא נראית עם עגילים גדולים ומוכרים מתוך הקליפ If I Were A Boy, חבל שהיא לא כתבה לנו סטטוס שהיה עוזר קצת והסתפקה עם תמונה בלבד. זה לא שביונסה אוהבת לחשוף המון פרטים על חייה האישיים, אבל ברגע שהיא בוחרת לעשות זאת אז זה קורה בדרך יצירתית. כמו התיאוריה הבאה שמשתוללת כרגע ברשת.

לא שמענו הרבה על ביונסה לאחרונה, רק על השלכות ההיריון כמו ביטול הופעתה במסגרת פסטיבל ההמוזיקה הענקי קואצ׳לה והחלפתה בליידי גאגא, לצד בשורה עצובה צפינו בה זוכה בגראמי נוסף ובבטן המתפתחת שלה במהלך טקס פרסי הגראמי האחרון. בקולאז׳ תמונות אחרון שהעלתה לאינסטגרם היא גרמה להמון אנשים להאמין שזו היא בעצם הדרך שלה לספר לעולם שהיא וג׳יי זי מצפים לזוג תאומים בנים. 

מה שמחזק את העובדה שזה הוא מסר סמוי היא בעצם לא דרך חדשה של ביונסה לספר דברים דרך תמונות ברשתות החברתיות. את האלבום האחרון ׳למונד׳ היא בישרה ברמזים עבים מאוד עם תמונות של לימונים, ותמונה נוספת שלה מסמלת עם האצבעות הספרה שתיים על ההיריון. אלא אם כן, זה פשוט צירוף מקרים מיוחד במינו. 


same earrings 9 years later💎 #IfIWereABoy #MrLawsonsBirthday

A post shared by B (@b_knowles_) onA post shared by Beyoncé (@beyonce) on

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט