חדשות


חיפוש :

סאם אסגרי - הבויפרנד החדש של בריטני ספירס

עד לפני ארבעה ימים, הכל היה בגדר סימן שאלה לגבי הזוגיות החדשה של בריטני ביץ׳. סימן השאלה ירד עם הגעתם של בריטני וסאם אסגרי יחד לשבוע האופנה בלוס אנג׳לס. השניים ישבו בשורה הראשונה של השקת קולקציית האופנה מבית מייקל קוסטלו. אחותו של סאם, הייתה אחת מדוגמניות המסלול של הערב, במהלכו המעצב עצמו, הודה באינסטגרם לנוכחותם של בריטני וסאם. אז אפשר לסכם שבריטני תפוסה, לבינתיים.

אם תהינו שהפרצוף המסוקס של סאם אסגרי מוכר לנו מאיפשהו - אז לאחר בירור קצר, צדקנו. הגברבר המנופח והמרשים כבר ישב על כיסא בראש השולחן שהופיע בקליפ 'Slumber Party', הסינגל האחרון של בריטני ספירס, מתוך האלבום הנוכחי Glory, שמלווה בסיבוב הופעות מפואר בלאס וגאס. השניים נראים יחד בסצינות סקסיות במהלך כל הקליפ, למעשה שם הם נפגשו לראשונה ומאז התקשורת בעולם מדביקה לו טייטלים כמו ׳הצעצוע החדש׳ של ׳בריטני מילף׳. אנחנו דווקא התרשמנו לטובה מהחיוכים של השניים במהלך כל הערב של קוסטלו. 


אחרי שבריטני חוותה לא מעט קשיים בחיי המשפחה והזוגיות סטייל קווין פדרליינים למיניהם, הגיע הזמן שמישהו יעלה לה חיוכים וריגושים מחדש בתוך כל החיים. אם זה קורה לה עם סאם, אנחנו בעד, וחוץ מזה - אפשר לקוות שהיא תביא החתיכי החדש לביקור בארץ ביולי אם העניינים ימשיכו להתחמם כמו שנראה באינסטגרם של בריטני. היא בילתה איתו ביום ההולדת האחרון (23) ופינקה אותנו בתמונת חיבוק מאוהב לצד הסטטוס ״היום הולדת של הבייבי שלי״. מזל טוב.


My baby's birthday 💜 @samasghari

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on


גם אם לכם מצלצל מוסלמי שם המשפחה של סאם - אסגרי? אז כן, הבחור הצעיר עלה מאירן לאמריקה לפני למעלה מעשור והספיק להשתקע שם ולעסוק כמאמן אישי ידוע, שחקן ודוגמן. אפשר להבין את החולשה של בריטני מול הריבועים של הלארד המהפנט. אבל מבדיקה קצרה עליו ואפילו פוסט שפירסם באינסטגרם - הוא עבר מהפך חיצוני רציני בשנים האחרונות והשיל מעצמו לא מעט קילוגרמים וחיטוב מעורר השראה, לפני שהיה נער שמנמן שחלם על קריירה כשוטר. אנחנו ובריטני התאהבנו בתוצאה.


                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט