חדשות


חיפוש :

גמר האח הגדול: אביחי הזוכה והרגעים הגדולים

בכל זאת, נפרדנו הערב מהאח הגדול בחסותה של קשת. כמובן שהפורמט לא ייעלם למשך הרבה זמן כי הוא מצליח לייצר רייטינג ראוי משנה לשנה, אותו רכשה רשת ולא ברור האם נערכה או התנהגה בהתאם. ארז טל וקורין גדעון אמרו לנו שלום בפעם האחרונה והציגו בפנינו ערב גמר בשידור חי לא מהמרגשים ביותר, אם לא הצולעים ביותר. יותר מזה, אפילו ברגעים מסוימים בעונה עולה התחושה לצופה הממוצע כאילו קשת מתאכזרים בפורמט ומאבדים את הקסם בכוונה לפני המעבר ליריבה שלה, רשת. אפשר לסכם שהזוכה היה מפתיע, אבל אדיש לעיניים, כמו גם התגובה שלו לזכייה.

אולי זה בגלל שיורם זק לא הצליח לגרום לאף אחד מהצופים להיקשר הפעם יותר מדי חזק למתמודדים בבית, אז המתח הקשה והמוכר משאר פרקי הגמר לא הצליח להוציא אותנו מדעתנו. הפסקות הפרסומות אפילו לא הטרידו כמו בשנים עברו ורק הכרזת השמות בחמישיית הגמר הצליחו להפתיע בין שלבי התוכנית. מי שהצליחה לשעשע אותנו במהלך הפרק, אולי אפילו גנבה את ההצגה מעט הייתה אורנה שהתפשטה כמו אש בשדה קוצים עם התגובה שלה למצלמת הוידאו, החשבונאית הבכירה (כך היא טוענת) חשבה שמדובר בצילום סטילס. היו רגעים מרגשים בתוכנית כמו המילים והדמעות שיצאו לקורין גדעון ברגע סיכום העונה מפיה ומפי ארז טל, שנפרדים מאיתנו ומהנחיית העונות הבאות בעת המעבר לרשת. בכל זאת, גם אם לא נקשרנו או פיתחנו חיבה לאחד או אחת מהם, זה עדיין רגע נוגע ללב. אגב, לא להתגעגע יותר מדי לקורין גדעון - היא כבר קיבלה ג׳וב נחשק בתוכנית דייטים חדשה 'First Dates' שתעלה בקרוב בקשת. חבל שזה לא באמת רגע שקשור לאחד המתמודדים וחלק גדול מהגמר בעצם קשור לפורמט עצמו. אין ספק שכל הצופים בבית, לרגע לא הבינו איך מעיין עשתה את דרכה ראשונה מחוץ לבית והוכתרה במקום החמישי, אחריה יצאו שרון גל וחמימו כצפוי וקשה להגיד שמישהו באמת הרגיש חמוץ או פיספוס בשלב הזה של הפרק. אולי הרגשנו קצת את העצבות בעיניים של חמימו או השתעשענו מהשוק שהוא קיבל ברגע שיצא מהבית. שני קיבלה את המקום השני בקלאס ואנרגיות טובות במהלך הריאיון. מישהו רצה לשבור את מסך הטלוויזיה במהלך הפרק? אנחנו בטוחים שלא. אפילו לא קרוב. אפילו גם לא ברגע הזכייה, כמו הקהל - ערב מתון בצעקות, אפילו די שקט. עד לעונה הבאה.


קבלו את המנצח הגדול של האח הגדול עונה אחרונה - אביחי. מזל טוב על הדירה 😙🎀🌷🎋🎍🎁🎉 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ @bigbrotherisrael #tlv #israel @bigbrotherisraell #gorgeous #thebigbrotherisrael #happy #israel_photographers #instagramers #insta_good #igers #האחהגדול8 #ישראלאינסטגרם #ישראל #גמרהאחהגדול #המנצח #המנצחהגדול #מזלטוב #אביחיאוחנה #שמחה #מעייןאכנזי #winer

A post shared by האח הגדול עונה 8 😆 (@thebigbroisrael) on
סלפי אח אחרון. מזל טוב אביחי!

A post shared by נדב בורנשטיין Nadav Bornstein (@nadavbornstein) onהחמישייה האחרונה! (ומתלהב שנדחף)

A post shared by נדב בורנשטיין Nadav Bornstein (@nadavbornstein) onלילה טוב (בפעם האחרונה) מבית האח הגדול ;)

A post shared by נדב בורנשטיין Nadav Bornstein (@nadavbornstein) on  

                                        

Dirrty. © 2019 All Rights Reserved

טואול - אתרים באינטרנט